top of page

Yeni Nesil Anneler Bir Başka: Hem Kendi, Hem de Çocuğunun Tarzıyla Instagram'da Fark Yaratan 25

onedio.com internet sitesinde yayınlanan Hem Kendi, Hem de Çocuğunun Tarzıyla Instagram'da Fark Yaratan 25 Anne yazısı onedio editörü Akustik Kadın tarafından kaleme alınmış.

https://onedio.com/haber/yeni-nesil-anneler-bir-baska-cocuklarini-yetistirirken-stillerinden-odun-vermeyen-25-anne-546694

Ne derler bilirsiniz: Anne olmak zor zanaat!

Annelik, toplamakla bitirilemeyen dağınıklıkla yılmadan, sabah akşam mücadele etmektir. Salya denizinde boğulmak, sonu gelmeyen bez değiştirme seanslarına alışmak, çocuğunuzun tüm karşı gelişlerine rağmen yemek ve uyku saatlerini hiç atlamamak demektir. Kısacası annelik tam zamanlı ve emekliliği olmayan bir sevgi mesleğidir.

Annelikten daha zor olan bir şey varsa, o da bakımlı anne olabilmektir. Tüm gün süren bu hengamenin ardından kendine vakit ayırabilmek, imkansızı başarmaktan farksızdır. Ancak her biri birer süper kahraman olan yeni nesil anneler, bunun üstesinden gelmişe benziyor.

İşte sorumluluklarını yerine getirirken, stillerinden ödün vermeyen en cool anneler:

1. Naomi Davis

2. Morgan Hutchinson

3. Beril Bayindir

4. Carmen Lilly

5. Emily Frame

6. Şeyma Subaşı

7. Molly Kidd

8. Burcu Geris

9. Laura Wiertzema

10. Senem Uysal

11. Shay Cauley-Sweeney

12. Liz Stanley

13. Çağla Düvenci

14. Jess Gatlyn

15. Jen Lula

16. Yeliz

17. Rebecca Archibald

18. Sarah Tyau

19. Merve Öztürk

20. Vanessa Aguirre

21. Miko Bowen

22. Erin Shedarowich

23. Amine Kamburoğlu

24. Heather Scot Nelson

25. Ayesha Curry

#onedio #aminekamburoglu #naomidavis #morganhutchinson #berilbayindir #carmenlilly #emilyframe #şeymasubaşı #mollykidd #burcugeris #laurawiertzema #senemuysal #shaycauleysweeney #lizstanley #çağladüvenci #jessgatlyn #jenlula #yelizibili #rebeccaarvhibald #sarahtyau #merveöztürk #vanessaaguirre #mikobowen #erinshedarowich #heatherscotnelson #ayeshacurry #anne #instagram #annelik

bottom of page