top of page

Kendi Peluş Oyuncağını Kendin Tasarla

Biz eskiden 1 oyuncakla bıkmadan aylarca oynaya bilirdik çünkü bu kadar seçenek yoktu. Olsa da mahalleye çıkıp arkadaşlarla gün kararana kadar oynamak daha cazip geliyordu, şimdi ne değişti, apartmanlardan dışarıda oyun oynayacak boş alan kalmadı. Boş alan olsa çocuğu dışarı bırakacak kadar güvenli ortam yok. Uzun süre televizyon izlemesinden ise hayal gücünün artmasına, ince ve kaba motor gelişimine katkıda bulunmasına yardımcı olan ve onu mutlu edecek, eğlendirecek her oyuncağı almayı tercih edenlerdenim.

Katıldığımız Kendi pelüş oyuncağını kendin yap work shopunda oyuncağımızı sadece alıp çıkmamak bizim için eğlenceli, farklı ve akılda kalıcı bir etkinlik oldu.

Bir pelüş oyuncağı hazırlayıp eve götürmek için 7 adımı tamamlamak gerekiyor!

İlk Adım BENİ SEÇ

Bu adımda içi boş pelüş arkadaşımızı seçiyoruz.30'dan fazla seçenek var.

İkinci Adım BENİ DUY

Burada istersen kayıtlı sesleri seçebiliyorsun, istersen de kendi sesini kayıt edebiliyorsun.

Üçüncü Adım BENİ DOLDUR

Pelüş oyuncağın içini istediğin yumuşaklıkta doldurabiliyorsun. Ama bu adımda yaşanan seremoni çok keyifli. Kalbi elimize alıp ısıttık bir dilek diledik ve kalbi pelüş oyuncağımızın içine yerleştirdik. Doğa bir dilek bulamadı o ayrı :)

Dördüncü Adım BANA SARIL

Doldurduğumuz pelüş oyuncağımıza sımsıkı sarıldı Doğa bunları yaparken hem şaşkın hemde heyecanlıydı.

Beşinci Adım BENİ GİYDİR

Bir çok seçenek arasından kendi hayal gücün ve zevkine göre istediğin kıyafet ve aksesuarı seçebiliyorsun. Benimde en keyif aldığım alan burası oldu şapkalar ve patenlerde favorim.

Altıncı Adım BANA İSİM VER

Giydirdiğimiz pelüş oyuncağımıza burada isim verip birde kimlik kartını çıkartıyoruz. Bizim star warsın ismi Derin oldu :)

Yedinici Adım ARKADAŞLIK SÖZÜ

Son olarak da o'na en yakın arkadaş sözü vererek sıkıca sarılmak gerekiyor.

Evet arkadaşlık sözümüzüde verdiğimize göre onu artık özel Clup Condo evi ile birlikte evimize götüre biliriz. Bu evi biz eve götürür götürmez rengarenk boyayarak da ayrı bir keyif aldık. Oyuncak alırken çocuğun bir çok duyguyu ve hissi bir arada yaşaya biliyor olması onun için akılda kalıcı ve farklı bir anı. Eğlence,mutluluk, heyecan, dostluk, sevgi, emek ve hayal gücü gibi keyifli kelimelerin yer almasıyla bir oyuncak sahibi olmak. Build-A-Bear workshop'a bize ve çocuklarımıza farklı bir deneyim yaşattığı için teşekkür ederiz. Bulunduğunuz şehirde Build-A-Bear workshop'un mağazası yoksa http://www.buildabear.com.tr/ den peluş oyuncakları inceleyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

#buildabear #oyuncak #peluşoyuncak #clupcondoevi #starwars #arkadaşlık

bottom of page