top of page

Vaseline Baby

1860 yılında keşfedilen ve 140 yıldır cilt güzelliği ve sağlığı için araştırmalar yapan bu markanın,

annemizin hatta ananelerimizin çekmecelerinde bulunan mis kokulu minik kavanozlarını hatırlıyorsunuz değil mi? Çoğumuzun ilk sürdüğü kremdir.

Günden güne gelişip, kendini yenileyen Vaseline'in yepyeni ürünü Vaseline Baby Jel'den bahsedeceğim sizlere. Bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak geliştirilmiş, doğal yağlarla zenginleştirilmiş (gül ve hindistan cevizi) formülü hipoalerjeniktir ve gözenekleri tıkamaz. Sıklıkla pişik problemi yaşayan bebeğiniz için ideal nemlendirici ve yatıştırıcı olan bu güzel formülü bebeğinizle ortak kullanarak kışın kurutucu etkisine maruz kalmış kuru cildinizi de onarabilirsiniz ya da dilerseniz Vaseline ailesinin diğer ürünleri olan Vaseline Orginal ve Vaseline Kakao seçeneklerini değerlendirip Vaseline yelpazenizi geniş tutabilirsiniz. Ürünü detaylı incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Vaseline Baby Jel ve diğer tüm çeşitleri tüm marketlerde parfümerilerde ve eczanelerde bulabilirsiniz. (100 ml Vaseline Nemlendirici Jelin tavsiye edilen satış fiyatı 6.95₺ dir.)

Vaseline ailesini daha yakından tanımak ve yenilik ya da kampanyalarından haberdar olmak için sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Blog : www.vaseline.com.tr

İnstagram : https://www.instagram.com/vaselinetr/

Facebook : https://www.facebook.com/VaselineTR/?fref=ts

Twitter : https://twitter.com/VaselineTurkiye

#vaselinebaby #vaseline #vaselineilebebegimrahat #ciltbakımı #pişik #bebek #vücutbakımı

bottom of page