top of page

Nesquik’ten annelere yaratıcı ve eğlenceli bir dijital platform: “Nesquik Studios”

Nesquik Hakkında:

Nestlé’nin çocuk beslenmesindeki köklü deneyiminin bir ürünü olan Nesquik, ilk olarak 1948 yılında süt içmeyi reddeden çocukların sütü severek içebilmesini sağlamak amacıyla ABD’de geliştirilmiş. 1986 yılında da Türkiye’de çocukların sağlıklı gelişimi için süt içmesini isteyen annelerin en büyük yardımcısı haline gelen Nesquik, aynı zamanda çocukların da sevgilisi oldu.

Nesquik’in Türkiye Facebook sayfası, anneler ve çocuklar için çok yönlü bir dijital iletişim platformu olan “Nesquik Studios”a dönüştürülmüş. Nesquik Studios’un tanıtımı da özel bir etkinlikle gerçekleştirildi.

Nesquik Pazarlama Müdürü Lidya Yazmaciyan’ın verdiği bilgiye göre Nesquik Studios Facebook sayfasında, eğlenceli ve eğitici içeriklerle çocukların öğrenme merakı ve hayal gücünü geliştiren oyun ve etkinlikler kurgulanıyormuş. Üstelik annelerin çocuklarıyla birlikte yapacakları yaratıcı aktivitelerle çeşitli ödüller kazanabilecekleri yarışmalar da düzenlenecekmiş.

Ocak ayından itibaren yeni ve zengin içeriklerle annelerle iletişim kurmaya başlayan Nesquik Studios’un yaratıcı ve eğlenceli dünyasını keşfetmek için https://www.facebook.com/nesquikturkiye adresini takip edebilirsiniz.

#nesquik #nestle #süt #çocuk #bohemother

bottom of page