top of page

NANAN Yeni Koleksiyonuyla 0-6 Yaş Modasına Yön Verecek


Türkiye’ye İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım Şirketi tarafından getirilen ve anne-bebek-çocuk pazarına Zorlu Center’da açtığı mağazası ile hızlı bir giriş yapan İtalyan markası Nanan’ın ikinci mağazası Aqua Florya’da açıldı. 2015 Aralık ayında Zorlu Center’da açılan mağazasıyla, mobilyadan tekstile, aksesuar ürünlerinden yeni doğan kıyafetlerine kadar birçok ürünü aynı çatı altında sunan İtalyan markası Nanan’ın ikinci mağazası Aqua Florya’da açıldı. Nanan, anne, bebek ve çocukların ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği şık ve ayrıcalıklı ürünlerini Zorlu Center’dan sonra Aqua Florya’da da ebeveynlerle buluşturacak.

Minikler Nanan ilkbahar-yaz koleksiyonuyla çok şık olacak. İtalyan bebek markası Nanan’ın 0-6 yaş ilkbahar-yaz sezonu koleksiyonu mağazalarında yerini alıyor. Nanan mağazalarında ebeveynlerin beğenisine sunulan bebek ürünleri; renkleri, desenleri ve kumaşlarıyla baharı müjdeliyor.

Ürün, kumaş seçimi ve desenleriyle göz dolduran Nanan erkek ve kız bebek-çocuk kıyafetleri baharın gelişinin ilk habercisi oluyor. Nanan koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı model ve renk seçeneklerindeki kıyafetler bu sezon bebek modasına yön verecek.

Bende Doğa için bu koleksiyondan beyaz pantolon üzerine bu hakim yaka gömleği seçtim. Keşke imkanım olsada kumaşın dokusunu sizede hissettire bilsem. İlkbahar-yaz alışverişinizi yapmadan önce sizde Nannan'ı ziyaret edin derim.

#nanan #çocukkıyafeti

bottom of page