top of page

Toyzzshop Batman V Superman'e Karşı

Batman V Superman

Bir Batman ve Superman kolay yetişmediği gibi 3 erkek çocuğu da kolay yetişmiyor. İşten dönüşte eve adım atar atmaz, kucağıma atlayıp ‘’Baba saati yapalım mı?‘’ diye soran çocuklarımın süper kahramanıyım sanırım.

Bu haftasonu vizyona giren Batman v Superman filminin oyuncakları için Doğa ve Alp ile birlikte Toyzz Shop XL Mall of İstanbul’daydık. Çocuklar hem Batman’i hem de Superman’i çok sevdi. Alamadığımız oyuncaklara da Toyzz Shop’un sosyal medya hesaplarından bakıyorlar. Gelecek ay için oyuncaklarını seçiyorlarmış. En çok girdiğimiz hesaplar oldu. Takip etmenizi öneririm.

https://www.facebook.com/ToyzzShop/?fref=ts

https://www.instagram.com/toyzzshop/

https://twitter.com/toyzzshop

Bu haftaki baba saati konseptimiz de böylelikle belli oldu :) Bence çocuklarla her gün 20 şer dakika kaliteli zaman geçirmek, aramızdaki ilişki ve gelişimleri için oldukça önemli. Tabii ki çocuklarla sadece oyun oynanmamalı, onların keyif alacağı aynı zamanda eğitici etkinliklere de zaman ayırmalısınız.

Baba olmak, süper kahramancılık oynarken onların gözünde süper kahraman gibi görünmektir. Sizi süper kahraman gibi gören gözlere, daha çok vakit ayırılmalı.

Siz de bizim gibi Batman v Superman filmini merakla bekleyip, sinemaya koşa koşa gidenlerdenseniz, Toyzz Shop mağazasındaki lisanslı Batman ve Superman oyuncaklarına da bayılacaksınız. Mağazaya gidemeyen babalarda ürünleri www.toyzzshop.com adresinden alabilirler :)


bottom of page