top of page

SOLO Büyülü Düşler’le Banyolar Çiçek Bahçesine Dönüşecek

Kalitesi ve güvenilirliğiyle Türkiye temizlik kağıdı sektöründe önemli bir yere sahip olan Solo markası "Büyülü Düşler" adını verdiği yeni parfümlü tuvalet kağıdını, koku temelli deneyimler tasarlayan Cansu Şekular ile Bebek Chilai Restaurant'ta davetlilere tanıttı.

Nisan ayında tüketiciyle buluşan Gül, yasemin gibi çiçeksi dokunuşların ağırlıklı olduğu Büyülü Düşler, kalıcı ve ferah kokusuyla banyolarda her an temizlik ve tazelik hissi uyandırıyor.

İpek Kağıt Solo Uzman Marka Yöneticisi Cansu Canşe, toplantıda yaptığı konuşmada şu bilgileri verdi: "Solo markası, 1978 yılından bu yana tüketicilerine 'Hem kaliteli, hem hesaplı' ürünler sunuyor. Bu özelliğini, portföyünde bulunan kaliteli ve hesaplı tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve peçete ürünleriyle güçlendiriyor. Tüketici odaklı bakış açımız ve yenilikçi yaklaşımımızla uzun yıllardır, Türkiye’nin en çok tercih edilen ve sevilen markası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kaliteyi hesaplı fiyata sunmasıyla öne çıkan Solo ailesi şimdi daha da genişliyor! Ürün portföyümüze yeni eklediğimiz parfümlü tuvalet kağıdı ‘Büyülü Düşler’ ile Solo'nun tüketici memnuniyetini daha da yukarıya taşıyacağımıza inanıyoruz. Ürünün, kokusunu koruyarak uzun süre kalıcılığını sağlayan özel üretim teknolojisi ve cilde dost olması ile farklılaşacağına inanıyoruz."

Çiçeklerden ağaçlara ve meyvelere kadar uzanan “Büyülü Düşler”in içeriğine, Cansu Şekular’ın tasarladığı ufak koku oyunlarıda eklenince keyifli anlar yaşadık.

Anılar ve kokular arasındaki ilişkiden, kokuların bizleri neden geçmişe götürdüğü gibi konularla ilerleyen bu keyifli sohbette; gündelik hayat ve koku arasındaki ilişkiyi de görmek için bazen Antik Efes’te bazense 1800'lü yıllar Avrupası’na koku ile bakıldı.

Bize neşe, keyif ve rahatlık hissi veren bir keşifle çıkılan bu kokulu yolculukta;

“Solo Büyülü Düşler”in kokusuna ve gizli dünyasına girdik.

#solo #kağıthavlu #rulopeçete #tuvaletkağıdı #parfümlütuvaletkağıdı

bottom of page