top of page

Kids By Fatih Kıral

Geçen hafta sevgili arkadaşım ceydalfa nın ev sahipliğinde Kids by Fatih Kıral davetine katıldım.

“Ulaşılabilir lüks” sloganı ile bebek, çocuk ve genç odalarına yeni bir şıklık anlayışı getirmekle birlikte çocukların sağlığına üretimin her aşamasında verilen önem de dikkat çekiyor.

Türkiye’nin önde gelen bebek ve genç mobilya markası Kids By Fatih Kıral, Çocukların hayal ettikleri her tür mobilya tasarımını titizlikle hazırlıyor. Ayrıca perde, aydınlatma, duvar kağıdı ve halı gibi birçok yan ürün de yer alıyor. Mağazalar koordinatörü Harika hnm. şöyle açıklıyor '' Üretimin her aşamasında çocuk sağlığını ve güvenliğini ön planda tutuyoruz. Ayrıca boyalı MDF ile seri üretimi tam otomatik ve teknolojik hatlarla sağlıyoruz. Kids By Fatih Kıral’ın tüm koleksiyonunun yüzde 80’inde boyalı MDF, yüzde 20’sinde ise ağaç kullanılıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini daima göz önünde bulundurup bu sorumluluk bilinciyle kimyasal boya kesinlikle kullanmıyoruz. Hatta sadece Kids By Fatih Kıral için Türkiye’nin önde gelen boya firmalarına özel olarak yaptırıyoruz.''

Piyasada diğer mağazalarda boyası çocuk sağlığına zararsız olan çocuk odaları 1500 tl iken Kids By Fatih Kıral'da bu rakam 2000 tl civarında. Farkları ise KDV nin fiyata dahil olması, garanti süreleri ve satış sonrasında sundukları servis kaliteleri. Ayrıca ücretsiz mimari destek de Kids By Fatih Kıral’ın müşteri hizmetleri tarafından veriliyor. Ürünler tasarlanırken, öncelikle çocukların yaşam alanı olduğu düşünülerek onlara hayallerindeki gibi, sıkılmadan vakit geçirebilecekleri bir atmosfer yaratmak isteniyor. Bu çalışma planlanırken, aynı zamanda fonksiyonellik de ön planda tutuluyor. Kids By Fatih Kıral koleksiyonundaki ürünleri çocuklar doğdukları andan itibaren yetişkin oluncaya kadar ufak ekleme ve değişikliklerle rahatlıkla kullanabiliyorlar. firmanın instagram hesabına burdan internet sitesine burdan ulaşabilirsiniz.

#kidsbyfatihkıral #fatihkıral #çocukodası #bebekodası

bottom of page