top of page

butikbebe

Anne, bebek ve çocuklar için uygun fiyatlı ürünler sunan online alışveriş adresi butikbebe.com' da artık Angry Birds Bebek ve Angry Birds Çocuk ürünlerini bulabilirsiniz.

Sahibi olduğu 20’den fazla markayla, farklı zevklere ve farklı bütçelere uygun koleksiyonlar hazırlayan Butikbebe.com, şimdi de Angry Birds’ün sevimli ve akıllı karakterleriyle bezenmiş kıyafetlerle karşınızda. Angry Birds koleksiyonlarının tasarımını ve üretimini gerçekleştiren Butikbebe.com, aynı zamanda Angry Birds bebek lisansını alan dünyadaki ilk ve tek kuruluş olma ayrıcalığına da sahip.

Angry Birds bebek koleksiyonu için karakterleri biraz yumuşatan, daha şirin hale getirip tekrar uyarlayan Butikbebe.com, bu sevimli, renkli ve kararlı kuşlarla anneler ve çocuklar başta olmak üzere, tüm ailenin gönlünü çelecek gibi.

Annelerin ve anne adaylarının, A’dan Z’ye ihtiyaç duydukları her ürüne indirimli fiyatlarla ulaşabildiği Butikbebe.com, hızlı ve güvenli teslimatıyla da tercih ediliyor. Angry Birds’ü de markalarına dâhil ettiği için hem çocuklar hem de anneler adına gururlu.

Şu an Angry Birds dâhil tüm markalarının kış koleksiyonlarını hazırlayan Butikbebe, yeni sezon ürünlerini ise Ağustos ayı sonunda satışa sunacak. Red, Chuck, Blues, Matilda, Bomb, Bubbles, Mighty Eagle, Blu and Jewel, Terence, Hal bebeklerin ve çocukların giysilerini renklendirirken, annelere de her zamanki gibi Butikbebe.com güveniyle alışveriş yapmanın huzurunu yaşatacak.

Butikbebe hakkında:

Butikbebe.com olarak yola çıktığımızda anne adayları, anneler, bebekler ve çocuklar, için yeni bir dönem başlatıyoruz demiştik ve başlattık da. Private shopping’de güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olma misyonunu üstlenirken kendimizden emindik ve 2010 yılında kurulduğumuz günden bugüne kadar yaptıklarımızla siz değerli müşterilerimize de bunu kanıtlamış olduk. Yola çıktık diyoruz çünkü binlerce alışveriş sitelerinden farkımızı ortaya koyarken sizinle el ele yürümeyi hiç bırakmadık. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübümüzde sizlere en iyiyi sunmaya çalışırken sizden de en iyi tepkileri almayı başardık. Ayrıcalıklı kampanyalarımızla herkesin istediği ürünlere sahip olmasını sağlarken ne annelerin ne de bebeklerin sağlığını göz ardı etmedik. Çünkü Butikbebe.com olarak bu yola çıktığımızda amacımız en iyiyi en özel kişiye sunmak oldu. Ücretsiz üyelik avantajlarımızla seçkin markaları en iyi fiyatlarla sunmakla kalmadık, üyelerimize bir tıkla alışveriş keyfini yaşatmanın gururunu yaşadık ve yaşıyoruz. 365 gün alışveriş deneyimi sunan alışveriş kulübümüzde üyelerimiz yüzde 90’lara varan indirim fırsatlarından yararlanıyor ve yararlanmaya da devam edecek. Her geçen gün sizler için kendimize yeni bir değer, siz değerli üyelerimize ise yeni bir artı katmaya devam ediyoruz. Güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olma misyonunu üstlenerek çıktığımız yolda, bize vermiş olduğunuz desteği karşılıksız bırakmayarak sizlerin karşısına yepyeni bir hizmet ile çıkıyoruz. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübümüzün yanına, hizmet kalitemizi artırmak ve sizlere alternatif alışveriş alanı yaratmak adına Butikbebe.com sabit butikleri eklemiş bulunuyoruz. Yeni hizmetimiz ile artık kaçırdığınız kampanyalara üzülmeye son. İhtiyacınız olan her ürünü istediğiniz zaman bulma imkânı veren sabit butikler ile çocuk araç gereçlerinden, anneler ve anne adayları için kozmetik ve güzellik ürünlerine kadar bir annenin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alışveriş sitesi. Butikbebe.com sabit butiklerde günün 24 saati gönül rahatlığı ile tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.


bottom of page