top of page

Dimes Heroes % 100 Kendin ol, Süper Gücünü Bul

Açılın dünyanın en tatlı kahramanı geliyor.

Bir AVM de süper kahramanları bol olan bir etkinlik olur da üç erkek annesi olarak biz eksik kalır mıyız :) Doğa ve Alp’in olmaması bizim Sarp ile giremeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Kendi çapımızda bizde çok süper kahraman olduk :) Ama normal şartlarda yaşları uyan çocuklar bizden daha fazla keyif alıyor. Boyama yapıyorlar, joker’i namlunun önüne alıp top ateşine tutuyorlar. Sonra sevdikleri süper kahramanın dövmesini yaptırıp, kıyafetini giyip, fotoğraf çektiriyor ve magnetli fotoğraf çerçevesiyle beraber birde yüzde yüz meyve suyu içeren DİMES Heroes meyve suyunu da alıp etkinliği mutlu bir sonla tamamlıyorlar.

Çocukluğumuzda hangimiz kendimizi bir süper kahramanın yerine koymadık ki? Şimdi Doğa Batman’i , Alp de Superman’i seviyorlar. Bu etkinlikte olsalardı çok sevinirlerdi benim bile süper kahraman olasım geldi. Zaten çocuklara göre bizim evin süper kahramanı benim :).

Kuruluşundan bu yana DİMES’in değişmez kuralı “Soframıza koymayacağımız meyveyi işlemeyiz, çocuklarımıza içirmeyeceğimiz meyve suyunu üretmeyiz’’ ilkesi ışığında üretilen ve yüzde yüz meyve suyu içeren DİMES Heroes %100 serisi ürünler, 200 ml kutularda sunuluyor. Ayrıca meyve sularında asiditesini düzenleyici sitrik asit yerine doğal bir asitlik düzenleyici olan limon suyu kullanıyor. Ambalajlarında dünyaca ünlü Justice League karakterleri Batman, Superman, Flash ve Green Lantern Flash yer alıyor. ''yüzde yüz kendin ol, süper gücünü bul’' diyen DİMES Heroes ambalajlarında yer alan Batman, Superman, Flash ve Green Lantern çocukların kendilerini özdeşleştirdikleri hayali kahramanlar olmakla kalmıyor, her bir çocuğa kendi gücünü bulması, kendi yeteneğini açığa çıkarması için ilham veriyor...

Her çocuk, annesi için bir süper kahramandır

Bağımsız araştırma sonuçları, annelerin DİMES'i tüm içecek markaları arasında en itibarlı, en güvenilir yere koyduğunu gösteriyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın okul kantinlerinde satışa uygun ürünler ile ilgili genelgesinin tüm gereklerini yerine getiren DİMES Heroes %100 serisi meyve suları, ilave şeker, renklendirici, tatlandırıcı katkı maddeleri ya da koruyucu maddeler de içermiyor.


bottom of page