Bugün Günlerden Alp

Bugün Günlerden Alp

 

 

 

 

 

 

 

 

Çocuklarımın her birine ara ara özel birgün ayırmak çok hoşuma gidiyor.  

 

İşte bugün de Alp ile çok eğlenceli dolu dolu bir gün geçirdik. Alp gezerken yanımıza almamız gerekenler listesine girdi :) hem çok eğlenceli hemde her ortama ayak sağlayabilen komik suratla bugün neler mi yaptık. 

 

Sabahın erken saatlerinde yola çıktık. Karnımız çok açtı her gördüğü simitçi ve markete girmek istedi ama ben onu karaköyde keyifli bir yerde çok lezzetli bir kahvaltı yapacağız diye ikna ettim. Eğlenceli geçen  Metro, Finiküler ve tramvay yolculuğumuzdan sonra Karaköy'e geldik. İlk durağımız Anda Karaköy oldu. Sıcacık ortamı ve masa örtülerine hayran kalıp girdik. Serpme kahvatısı ve pankekler ile iyice karnımızı doyurduk.

 

 

 

 

 

 

Karnımız doyduğuna göre Karaköy turumuz başlasın. Alp'in fotoğrafını duvardaki Graffitilerle çekmek çekerken verdiği eğlenceli pozlar. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Alp'de fotoğraf çekmek istedi. İşte onun çektikleri

 

 

 

 

 

 

Denize bir kaç taş attıktan sonra bulduğumuz ilk olta ile balık tutmaya çalıştık. Oltanın ucuna bakıp balık yakalamışmıyım bakacağım diye tutturunca oradan ufaktan uzaklaştık.

 

 

 

 

 

 

 

Madem balık tutamadık yakalanmış balıkları en iyisi  yerinde görmek dedik. Geldik balık pazarına sıvadı kolları başladı işe suladı balıkları güzel güzel 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eeee çok gezip çok çalıştığına göre taze sıkılmış bir portakal suyunu hak etti :)

 

 

 

 

 

 

Please reload