top of page

Anneler Gününde Çocukların Bana Hediyesi Samsung VC5100 Elektrikli Süpürgeyle Evi Temizlemeleri Oldu

Bu anneler gününde çocukların bana en güzel ve en eğlenceli hediyesi evi toplayıp süpürmeleriydi. Süpürgenin hafif olması Sarp'ın bile kullanabilmesini sağladı. Biz de bu anı çok eğlenceli bir video ile anı olarak kaydettik. Bence bir elektrikli süpürgenin en önemli özelliklerinden biri hafif olması ve çekiş gücünün yüksek olması ve tabiki çok kolay temizlenebilmesi. Bu elektrik süpürgesi en çok istediğim özelliklere sahip.

Ürünün en önemli özelliği Anti Tangle Türbin Fan Teknolojisi. Bu teknoloji ile haznedeki Saç ve tüylerin dolanmasını önleniyor ve evi süpürdükten sonra süpürgenizi de temizlemek bir dert olmaktan çıkıyor.

Rahat ve kolay hareket

Mobilyaları koruyucu kıvrımlı özel tasarımı sayesinde, evinizi süpürürken rahatça hareket etmenizi sağlıyor. Ani dönüşler çok daha kolay yapılıyor. Gövdeyi destekleyen tekerlek tasarımı, eğilme veya düşmeye mahal vermeden hareket etmenizi sağlıyor.

Antitangle Türbin Fan Teknolojisi

Anti-Tangle Türbin Fan Teknolojisi sayesinde, Toz haznesinde bulunan Türbin Fan ile haznedeki Saç ve tüylerin dolanmasını önler. Toz Torbasız Elektrikli süpürgelerdeki bu devrim niteliğindeki teknoloji sayesinde, en büyük problemlerden biri olan uzun süreli yüksek emiş gücü ve yüksek performans sağlanmış olur. Toz haznesini daha dolmadan sık sık boşaltmanız gerekmez, evi süpürdükten sonra süpürgenizi de temizlemek bir dert olmaktan çıkar.

Dakikada 10000 devirin üzerine çıkan yüksek devir hızıyla, Toz Haznesi içerisindeki Türbin Fan, Tozların ve Saçların hava yollarını tıkamasını, Saçların toz haznesine dolanmasını önler, uzun süreli emiş gücü sağlar, Antitangle Türbin Fan sayesinde Samsung Süpürgelerdeki yüksek temizlik performansını her an hissedebileceksiniz.

CycloneForce Teknolojisi ile Yüksek Emiş Gücü

Samsung Elektrikli Süpürge, CycloneForce Teknolojisi Sayesinde döngülü hava akışı yaratan eşsiz bir iç yapıya sahiptir. Güçlü merkezkaç kuvveti, tozu ve parçacıkları havadan ayırarak haznede tutar. Bu merkezkaç kuvvetine ek olarak Antitangle Türbin Fan’ın sağladığı etkiyle filtrenin tıkanmasını önlenir, uzun süreli güçlü emiş sağlanmış olur.

İhtiyacınız Olacak Tüm Aksesuarlar

%100 Temizlik için doğru zeminde doğru aksesuarlar kullanmak gerekir. Samsung Elektrikli süpürgelerde Halı ve Sert zeminlere özel 2 kademeli başlık, Parke alanlara özel Parke Fırçası, Saç Dolaşıklıklarına karşı Antitangle Turbo Başlık, ve son olarak Kenar ve köşelerde, en dar alanlarda bile kusursuz temizlik sağlayan ince uçlu 3ü 1 Arada Fırça Başlıkları ile her zeminde kusursuz temizlik sağlayabilirsiniz.

Temizlemesi kolay, yıkanabilir filtre

Samsung Elektrikli Süpürge, Bağımsız İngiltere Alerji Vakfı tarafından onaylı filtreleme performansına sahiptir. Güçlü filtreleme performansı ile tozları ve alerjenleri hazne içerisinde hapsetmeye yardım eder. Daha fazla toz yakalayan ve kolayca temizlenebilen, özel tasarımlı sünger tip motor öncesi filtreye sahiptir. Filtrenin tıkanmasını önlemek için kısaca durulamanız yeterlidir, böylece her defasında güçlü emişe ve muhteşem sonuçlara ulaşacaksınız.

Kolayca Toz boşaltma ve temizleme

Samsung Elektrikli Süpürgenin toz haznesini kolayca çıkarabilir ve yere toz dökülmeden boşaltabilirsiniz. Tek düğmeyle kolayca sökün, kapağı çevirerek açın, içindekileri çöp kutusuna döküp kolayca yerine takın. Ayrıca filtreyi çıkarıp suyla yıkamak da çok kolaydır.

Infrared teknolojili uzaktan kumanda

Samsung Elektrikli Süpürgenin Uzaktan Kumanda Kolu, makinenin kolayca açılıp kapanmasını ve yerleşik kontrol düğmeleriyle en iyi emiş gücünün seçilmesini sağlar. Infrared Teknolojili Uzaktan Kumandasıyla gücü arttırıp azaltabilir ve dilediğinizde durdurabilirsiniz*, temizlik yaparken tüm kontrol elinizin altında olacak, keyifli ve rahat bir temizlik deneyimi yaşayacaksınız.

#samsung #elektriklisürüpge #VC5100 #annelergünü #süpürge

bottom of page